O firmě

Jsme rodinná firma zabývající se CNC obráběním a to od roku 2001.

Po celou dobu naší existence dbáme na to, aby vysoká kvalita výroby, povrchů i materiálů, byla sama sobě dobrou reklamou.

Díky tomu máme zákazníky, převážně zahraniční, kteří s námi spolupracují již léta. Těchto partnerský vztahů si velmi vážíme, neboť právě i díky nim máme možnost se rozvíjet, učit novým věcem a stavět se dalším a dalším výzvám. 

A daří se nám to.

V současné době máme nové vlastní výrobní prostory, jsme schopni dodávat výrobky s měrovým protokolem ze souřadnicového měřícího přístroje, spolupracujeme se zahraničními dodavateli dokonalých povrchových úprav, kteří zaručují odstíny barev opakovaně s přesností a také umíme dodávat  i částečně montované sestavy. Vše dle přání zákazníka.

Zásluhou nejen naší, ale i našich zaměstnanců, kterým na své odvedené práci záleží, jsme nyní kde jsme a těší nás, že na to můžeme být hrdí.

…pokud se s námi chcete podívat hlouběji do historie.

Začínali jsme s jedním strojem v podnájmu v Hronově. V roce 2004 jsme koupili druhý stroj a s ním nastal čas pro prvního zaměstnance.

Se třetím strojem v roce 2007 muselo z nedostatku prostoru nastat i stěhování. Náš opět pronajatý prostor se nacházel ve Stolíně a byl nám dostatečný po dalších 6 let. V tomto období jsme se rozrostli o dvě frézovací centra, první soustruh, NC pilu, tryskací zařízení a další zaměstnance. Poté opět přestal dostačovat prostor a nastal čas dalšího stěhování. Tentokrát jsme ale udělali zásadní rozhodnutí a koupili starý kravín na okraji Stolína.

i-g2zs8c4-XL i-BcKMS5S-XL i-ctkzxqK-X2

 

Budovu jsme zrekonstruovali a ke dvanáctému výročí jsme se přemístili do vlastních nových prostor.

Ze začátku zdánlivě velká hala, po přikoupení pětiosého frézovacího centra, druhého soustruhu a měřícího přístroje je v současné chvíli zaplněna a my jsme nyní díky tomu před další výzvou…

KONTAKTUJTE NÁS

Zajímá vás více informací o naší firmě? Máte zájem o naše služby?