CNC soustružení a frézování s dokonalou povrchovou úpravou dílů

Naše společnost Sorges, s.r.o. z Královéhradecka zajišťuje CNC soustružení a frézování ve vysoké kvalitě, a to jak pro malé, tak i velké série. Disponujeme moderním frézovacím a soustružnickým centrem a naše mnohaleté zkušenosti v oblasti kovoobrábění nás činí spolehlivým partnerem jak pro klienty z České republiky, tak i ze zahraničí.

Naše vlastní výrobní prostory, moderní strojní vybavení a odborné dovednosti našich zaměstnanců tvoří základ pro splnění i těch nejnáročnějších požadavků v oboru CNC obrábění. V rámci CNC frézování a soustružení vyvíjíme optimální postupy pro každý kovový dílec a součástku, včetně složitých tvarů. Přijímáme zakázky na výrobu náročných a geometricky komplexních kovových dílců, zejména z hliníkových slitin.

Při CNC soustružení a frézování, ať už se jedná o malé nebo velké série, klade naše firma důraz na precizní zpracování a dokonalou povrchovou úpravu. S využitím CNC souřadnicového měřicího přístroje provádíme precizní rozměrové a geometrické měření, abychom zajistili nejvyšší přesnost. Naše odborné znalosti nám umožňují obrábět různé materiály, včetně oceli, mědi, nerezu, mosazi, dřeva a plastů. Kvalita materiálu a zpracování je pro nás vždy prioritou, a každý výsledný produkt prochází důkladnou kontrolou před předáním zákazníkovi. Jsme schopni zpracovávat i složitě tvarované kovové dílce a získali jsme si výbornou reputaci díky výrobě designových dílců s bezchybnou povrchovou úpravou. Pečlivě vybíráme partnery pro dodávky kvalitních povrchových úprav.

KONTAKTUJTE NÁS

Zajímá vás více informací o naší firmě? Máte zájem o naše služby?