Precizní CNC obrábění na CNC frézách a soustruzích s využitím moderní technologie

Společnost Sorges, s.r.o. sídlící v Červeném Kostelci v Královéhradeckém kraji je špičkou v oblasti CNC obrábění. Naše společnost se specializuje na strojní opracování kovů a dalších materiálů, čemuž se věnujeme již od roku 2001. Díky bohatým zkušenostem v oblasti CNC obrábění můžeme zajistit vysokou kvalitu naší výroby včetně povrchových úprav. Tím jsme si získali důvěru zákazníků nejen v České republice, ale i za hranicemi.

Provedení CNC obrábění, ať už se jedná o malé nebo velké série, provádíme na moderních obráběcích strojích. Naše dílna disponuje dvěma frézovacími centry pro plynulé 5osé obrábění a vertikálními frézovacími centry. Například stroj VMC 750 je ideální pro opracování jak železných, tak neželezných kovů. Máme k dispozici také soustružnická centra, portálový CNC souřadnicový měřicí přístroj, vláknový laser pro značení plastových a kovových dílců, číslicově řízenou automatickou pásovou pilu a kruhový omílací stroj.

Každý obrobený dílec a součástku opatřujeme měrovým protokolem z našeho souřadnicového měřicího přístroje.

i-vHBGhXG-X2

Povrchové úpravy, včetně přesného dodržení barevných odstínů, provádíme dle přesných specifikací zákazníka. Navíc, po dohodě s klientem, můžeme dodat částečně zkompletované sestavy.

KONTAKTUJTE NÁS

Zajímá vás více informací o naší firmě? Máte zájem o naše služby?